תקנון רכישת כרטיסים ומנויים

אתר הפרינג' מאפשר לגולשים לבצע רכישות מקוונות של כרטיסי כניסה להצגות ולאירועים שונים. עמוד זה מבהיר את תהליך הרכישה במסגרת האתר ואת מערכת היחסים בין מבצע הרכישה ותיאטרון הפרינג'. אנא קראו את העמוד בעיון בטרם ביצוע רכישת כרטיסים מהאתר. העמוד מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מכוון לגולשים ולגולשות כאחד.


תיאטרון הפרינג' מפעיל באתר מערכות הגנה מתקדמות, שמאפשרות לך ביצוע רכישה מהירה ובטוחה של כרטיסים למסיבות ואירועים. תקנון המכירות המוקדמות יעודכן מעת לעת על פי שיקול דעת הנהלת האתר. מערכת מכירת הכרטיסים באתר ניתנת לשימוש גולשים בני 18 ומעלה בלבד, ובהתאם באתר.

 

אבטחת מידע:

הפרינג' מפעיל מערכות הגנה מתקדמות על מנת לאפשר לך קניה בטוחה ומוגנת באתר וכדי לשמור ככל שניתן על סודיות המידע. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית על פי תקן מקובל. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין הכרטיס, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. האתר מתחייב לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים באתר אלא לצרכי תפעול ההזמנה בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה .

 

תהליך הרכישה:

לאחר בחירת האירוע/הצגה, אליו תתבצע הרכישה בחירת סוג הכרטיס ומספר הכרטיסים הרצוי - תתבקש להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך לצורך ביצוע הרכישה. בסמוך אליהם תצטרך להזין את פרטי בעל הכרטיס (שם מלא, טלפון, כתובת דואר אלקטרוני). המידע שנקלט יהווה ראייה לכך שהנתונים הינם אלה אשר נמסרו על ידי המשתמש. שים לב שרק בעל כרטיס האשראי, שפרטיו המדוייקים צוינו בטופס, יוכל לקבל את כרטיסי הכניסה שהוזמנו בכניסה לאירוע/הצגה. לא ניתן יהיה לקבל את הכרטיסים ללא הצגה פיזית של תעודה מזהה רשמית (רישיון נהיגה, תעודת זהות או דרכון). עם סיום תהליך הרכישה יישלח אליך במייל כרטיס אלקטרוני המכיל את פרטי ההזמנה, אותו מומלץ להדפיס ולהציגו בעמדת הכרטיסים בכניסה לאירוע. אם לאחר תהליך הרכישה לא התקבל מספר אישור ולא נשלח במייל כרטיס אלקטרוני – לא יבוצע חיוב לכרטיס האשראי ולא יוזמן כרטיס אלא אם לא הוזנה כתובת המייל הנכונה על ידי המשתמש. במידה שמסיבה כלשהי בוטלה העיסקה על ידי חברת האשראי, תישלח על כך הודעה לכתובת הדוא"ל, והכרטיס לא ימתין בכניסה לאירוע. במידה שלא התקבל אישור מהאתר על ביצוע ההזמנה תוך 15 דקות מסיום ההזמנה, יש ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות של הפרינג' בטלפון 08-6466657 או בדוא"ל [email protected] לבדוק אם ההזמנה נקלטה.

 

איסוף הכרטיסים:

הכרטיסים שהוזמנו יימסרו למזמין בעמדת קופות הכרטיסים שבכניסה למתחם האירוע/הצגה החל משעת פתיחת הדלתות שצויינה באתר. באירועים מסויימים תיתכן הגבלת שעות במהלכן ניתן יהיה לקבל את הכרטיסים, במקרים אלו שעות איסוף הכרטיסים יצויינו באתר, לאחר שעות אלו לא ניתן יהיה לאסוף את הכרטיסים.

 

הגבלת אחריות:

בעת רכישת כרטיסים באתר אתה מצהיר כי ברור לך שיכולים להיות שינויים בפירסומים מוטעים או מטעים באתר או מחוצה לו, ו/או שינויים בתוכנית האמנותית באירוע, ו/או שינויים בשעת תחילת האירוע, ו/או שינויים בשעת סיום האירוע, ו/או הפרעות באירוע, ו/או זמינות כרטיסים לאירוע, ו/או סירוב כניסה לאירוע ו/או השתתפות באירוע ו/או כל דבר אחר הקשור באירוע או כל נזק שייגרם וקשור לאירוע לרבות נזק רכוש, נזק גופני או נפשי בתוך מתחם האירוע או מחוצה לו. במקרה של ביטול מוחלט של האירוע על ידי מפיקי האירוע טרם פתיחתו, כרטיסים שהוזמנו באמצעות האתר יבוטלו או יוחלפו בכרטיסים לאירוע/הצגה אחרת בהתאם לבקשת הלקוח. גולשים שיהיו מעוניינים בכך יוכלו לקבל זיכוי על מחיר הכרטיסים, בניכוי דמי הטיפול. הפרינג' לא ישא באחריות להפסד או נזק שעלול להיגרם כתוצאה מהביטול או משינויים באירוע. למען הסר ספק יובהר כי הפסקתו של אירוע על ידי המפיקים או על ידי צד שלישי לאחר תחילתו אינם באחריות האתר, וכל תלונה או תובענה שתהיה בנושא זה תובהר מול המפיקים בלבד.

 

ביטול הזמנה:

ניתן לבטל עיסקה שבוצעה באתר על ידי פניה בכתב בדואר אלקטרוני [email protected] ו/או בטלפון 08-6466657 עד 24 שעות בימי חול, או 48 שעות בימי חג/שבת, לפני מועד הצגה/מופע. לפניה יש לצרף את אישור הרכישה שנשלח במייל לאחר ביצוע ההזמנה. במקרה של ביטול העסקה יושב לך הסכום ששולם על ידך עבור הכרטיס/ים בניכוי דמי ביטול בשיעור של כ4% מסכום העסקה כל עוד בקשת הביטול הוגשה לא יאוחר מ-24 שעות לפני מועד האירוע/הצגה. דמי הביטול ינוכו מעלות הכרטיס ללא דמי הטיפול. לא ניתן לבטל הזמנת כרטיסים לאחר שהסתיימה מכירת הכרטיסים המוקדמת לכרטיסים מסוג זה או לאחר שאזלו כל כרטיסי המופע/הצגה.

על מנת שנתחיל בזמן אנו מבקשים לאסוף את הכרטיסים רבע שעה לפני תחילת האירוע.
החזר/זיכוי יתקבל בביטול של 48 שעות מראש בלבד | ניתן לבטל- בטלפון / באמצעות מייל בתיבת צור קשר 
איחרתם להצגה יותר מ-15 דקות? לא תוכלו להיכנס ולא לקבל זיכוי.

 

לתשומת ליבך:

תיאטרון הפרינג' רשאי להגביל את מספר הכרטיסים המוצעים למכירה מוקדמת, ולהפסיק את המכירה בכל עת.​

כרטיסים יישמרו בכניסה למתחם האירוע/הצגה או בקופות האירוע/הצגה עד עשר דקות לאחר תחילת המופע/הצגה.

לא ניתן לקבל החזר כספי או זיכוי בעקבות אי הגעה למתחם האירוע במועד.

 

לבירורים/שאלות: 08-6466657 שלוחה 1 

המוקד שלנו פתוח בין השעות 9:00-17:00 בין הימים א'-ה'

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים