האתר בטעינה

שחקנים

שחקנים

aviji

אביחי כהן
בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. חבר בקבוצת תיאטרון רחוב "בלבלו", פסלים אנושיים.

תיאטרון בובות: שחקן ויוצר "זהירות בובות בדרכים".

בתיאטרון הפרינג': "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "B פולארי", "ד"ר ברוך", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים".

orena

אורן אטיאס

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.

תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות", "הארנב ממושי".

בתיאטרון הפרינג': "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "טוטאלוס", " Bפולארי", "ד"ר ברוך", "הרפתקה", "גורל הגר"א", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים". "האומץ להיות מוכשר", "יותם וירח".

eyal

אייל שכטר

זוכה פרס השחקן הטוב ביותר, עכו 2013 "תג מחיר" זוכה תיאטרונטו 2010 "רצח בכביש המהיר", סולן להקת אבטיפוס (בוקר טוב עולם, תשאירי לי מקום לחבק אותך, מועקה, זוכת להקת השנה של גלי צה"ל וקול ישראל 1995), השתתף בזוכי פרסי וולגין - לנגד עיניים מערביות (תפקיד ראשי, זוכה פרס האקומני בברלין), "בסמה מוצ'ו", "שנת אפס", "פעם הייתי".
בתאטרון הפרינג': "חבק אותי לנצח, פטריסיו!", "#הדה", "ביבר 7".


izik
איציק מנשהרוב

בוגר "גודמן" בית הספר למשחק בנגב.

תיאטרון באר שבע: "משחיז הסכינים הסיני", "קן הקוקיה".
תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות".
תיאטרון תמונע: "לחץ פיזי מתון".
תאטרון הפרינג': "כשתבוא לשכב איתי", "הגבול שבפנים", "גורל הגר"א", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".


dedi
דדי זהר
בוגר להקת פיקוד המרכז. 
בוגר הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין.
תפקידים בתאטרון:מאמא מיה בהבימה
יריחו, בדידותו של אדם,אקווס,הכבש הששה עשר, מחסן השטוזים של דתיה,הנחשול ועוד.
תפקידים בטלוויזיה:סברי מרנן, השמינייה,הפיג'מות, משפחה וחצי ,שמש ועוד.
מדבב ושר מעל 30 שנה במאות סדרות וסרטים- בינהם הג'יני מאלאדין , קפטן תחתונים ועוד.

שחקן באנסמבל 'עיט' אנסמבל הבית של תיאטרון הפרינג' באר שבע ומשחק בימים אלה בהפקות המקור "#הדה" ו - "ביבר 7".

dana
דנה יעקובי

שחקנית ויוצרת בוגרת גודמן, בית הספר למשחק בנגב וטכניקה, בית ספר למשחק מול מצלמה. זוכת מדליית כסף במשחק בפסטיבל התאטרון הבינלאומי IETF בויאטנם. 
זוכת מלגת קרן התרבות אמריקה ישראל (קרן שרת) בתאטרון 2017-2018 וזוכת שתי תחרויות מונולוגים מטעם חברת "כיוונים".

בתיאטרון שיחקה במספר הפקות בתאטרון: ''לונה'', הפקה עצמאית לילדים, "געוואלד" של תאטרון "היידישפיל" 
ויצרה יחד עם חבריה לאנסמבל "התרנגול" את ההצגה "נקמתו של התרנגול האחראי לזריחת השמש" בצוותא.
 
כיום משחקת בג'יספוטינג בתאטרון הסימטה ובמעשה בכוכב שנפל לשלולית בתאטרון לילדים ונוער באר שבע



yuvall
יובל לבני

בוגר "גודמן" בית ספר למשחק
בטלוויזיה: "השוטרים" (קשת) בתפקיד: קריספין. בימוי: רותם שמיר.
בתאטרון באר שבע: "זורבה היווני".
בתאטרון הפרינג': "יותם וירח".


yarden
ירדן רז

בוגרת גודמן בית הספר למשחק בנגב.

בגודמן - "כנר על הגג", "הכל אודות אמא", "מעגל הגיר הקווקזי",  "משוגעת", "משרתם של שני האדונים".
בתיאטרון הפרינג'- "השיקוי הסודי של איילת", "הגבול שבפנים", "המסע הקסום", "שלוקלוקים".
שחקנית ויוצרת "מספרי הסיפורים".


liron

לירון בן זקן - אלגרבלי

בוגרת "גודמן" בית הספר למשחק.

תיאטרון באר שבע: "פרח השכונות", "בית ברנרדה", "אלבה".

תיאטרון תמונע: "חורימ". תיאטרון הילדים והנוער: "מלכת השלג"

בתיאטרון הפרינג': "בלשים מנומשים", "מלון בלי נדר", "Bפולארי", "הזקן והים". האומץ להיות מוכשר. #הדה.

michal

מיכל שקדי

בוגרת גודמן ביה"ס למשחק בנגב.

תיאטרון יפו: "זה מסתובב".
תיאטרון הילדים והנוער של תיאטרון באר שבע: "מעשה בכוכב שנפל לשלולית".
בתיאטרון הפרינג': "המסע הקסום".

amir
עמיר רנרט

בוגר בית צבי 

בפרינג': "החייל חולם".
מוזיאון הלח"י: "יאיר".
תאטרון הכרכרה:  "אחותי", "מטרידה המחשבה", "שוטר בקופסא", "ארובות בשמיים", "אהבה בין השורות", "מדריך במים סוערים", "שמלת גלולות", "לאן", "רואה דרכך".
בקולנוע: "אבשלום".
תפקידים בפרינג': "ביבר 7".
ofer


עפר פרימן
בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.

תיאטרון באר שבע:  "פרח השכונות", "טייבלע והשד שלה", "המון רעש על לא כלום".
תיאטרון תמונע: "הג'יהאד האיסלנדי".
תאטרון מחול לילדים בשיתוף להקת קמע: "חלום של צעצוע", "משחקים פיראטים".
בתיאטרון הפרינג': " לא משלמים יותר", "נפלאות הקרקס", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "באר שבע עירי"," B פולארי", "טוטאלוס", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א", "חבק אותי לנצח פטריסיו".

zehala

צהלה מיכאלי
בוגרת מכללת "סמינר הקיבוצים"- לימודי משחק.

משחקת בקבוצת התיאטרון הירושלמי: "רונדו", "אהבה עתיקה", "אלמלא המלאך", "ליקוי", "מוחות" ,"אגו" ,"בן ושרה", "הסיפור שלה", "מידה כנגד מידה" , "בוקר טוב אלצהיימר".
אנסמבל עיתים: "ויאמר וילך", "וישתחו וירא", "מקבת".
בית לסין: "טוב" ביימה -"זלדה , רחל, ודליה רביקוביץ'", "סודות שבעמק".
תאטרון הפרינג': "משחק באש", "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "ד"ר ברוך", "נפולי. ברוקלין. קיסריה". "חבק אותי לנצח פטריסיו", "#הדה", "ביבר 7".
השתתפה בפסטיבלים בארץ ובעולם.

kobby

קובי אדרת

בוגר גודמן ביה"ס למשחק בנגב.

טלוויזיה:

"הבורר 4" – במאי שי כנות , "שטיסל" – במאי אלון זינגמן, "חומר טוב" - ערוץ ביפ , סטנדאפ מקורי שלי, "מוטלים בספק" במאי אלירן אליה, "פרא אציל" במאי מרקו כרמל, "מצולמים מה קשור" במאי אורי כץ' "התנור" במאי ג'ייק פאלטרו.

פרסומות: ביטוח ישיר, מחסני השוק.

תיאטרון באר שבע: "קומדיה של טעויות", "קן הקוקיה", "הכול אודות חוה", "משחיז הסכינים הסיני".

תיאטרון הנגב: "בוקר של שוטים" - מונודרמה. "בביוף".  

תאטרון הילדים והנוער באר שבע: "נאחזת באוויר" (הצגת השנה לנוער 2019 - 2020).

תאטרון הפרינג': "טוטאלוס", "הבן של היהודי האחרון", "שבת אל ח'יר" (כתיבה ומשחק), "שונה ומשונה", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א", "הזקן והים", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "האומץ להיות מוכשר", "תעלומת הפחים של אודי שמילקיהו".

פעילויות בקהילה: "סיפורה של השכונה" - פרויקט בשיתוף פדרציית מונטריאול. "קשב לנוער" - הדרכת תאטרון במרכז טיפול לבני נוער. הדרכה במרכז חוסן מועצה אזורית חוף אשקלון. הדרכה ביחידה לטיפול ונפגעי אלכוהול והימורים - רווחה / עיריית באר שבע.

kevin
קווין ליסק

בוגר גודמן בית הספר למשחק בנגב.

בגודמן- "כנר על הגג" , "קברט", "המשפט" , "טיימינג", "הארדקור".
בתיאטרון ב"ש - " אידית וולץ עזבה את הקבוצה".
בתיאטרון הפרינג' - "שלוקלוקים".

guri

רועי גור

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.

תיאטרון באר שבע: "טייבלע והשד שלה".

בתיאטרון הפרינג': "שונה ומשונה", "באר שבע עירי", "השיקוי הסודי של איילת", "Bפולארי", "טוטאלוס", "גורל הגר"א", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים". "האומץ להיות מוכשר".

reut
רעות גיל - אטיאס

בוגרת גודמן ביה"ס למשחק בנגב.

תיאטרון שפת הג'ירף: "מפתחות הקסם של דידי".
תיאטרון הילדים והנוער של תיאטרון באר שבע: "מעשה בכוכב שנפל לשלולית".
בתיאטרון הפרינג': "האביר, המכשפה ולילוש הנסיכה", "נפולי, ברוקלין, קיסריה", "הזקן והים", "Bפולארי". "יותם וירח", "#הדה", "חבק אותי לנצח פטריסיו", "ביבר 7".
עבור לתוכן העמוד