האתר בטעינה

נגישות במתחם

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לאפשר גם לבעלי מוגבלויות ליהנות מחוויית בילוי נעימה בתיאטרון הפרינג' באר-שבע!


לנוחיותכם באולם התיאטרון מותקנת מערכת שמע לליקויי שמיעה. מערכת השמע האישית מכסה את כלל שטחי המושבים על פי תקן ומחוברת למערכת הגברת הקול של האולם. המערכת תואמת את האוזניות הביתיות לטלוויזיה כפי שנרכשות באמצעות קופות החולים והן משמשות גם לצפייה במופעים בתיאטרון.


פירוט נגישות
נגישות לקופה ולגלריית הכניסה. מערכות הגברת שמע, אוזניות ללקויי שמיעה, ממוקמות בדלפק הקופה. נגישות בחניה.  צוות הסדרנים והעובדים עבר הדרכה לשירות נגיש. מקומות המיועדים לבעלי כיסא גלגלים יש לעדכן לפני הגעתכם לתיאטרון כי אתם צריכים מקומות מיוחדים לבעלי כיסא גלגלים. שימו לב כי תמוקמו בשורה ראשונה אל מול הבמה.


נוחיות
שרותי נכים, כולל דרך גישה נוחה ונגישה לכיסא גלגלים, נמצאים בשטח רחבת התיאטרון. מערכות שמע ללקויי שמיעה. התיאטרון מספק על פי דרישה מראש, מערכות שמע ללקויי שמיעה, היעילות של הערכות טובות לאולם התיאטרון. באם יש צורך בשירות זה יש לציין במהלך הזמנת הכרטיסים בטלפון 08-6466657  שלוחה 1. ניתן להשתמש גם באוזניות המיועדות להאזנה בטלוויזיה, המערכת תואמת את האוזניות הביתיות לטלוויזיה כפי שנרכשו ע"י התושבים באמצעות קופות החולים. שימו לב כי בעת קבלת האוזניות מצוות התיאטרון, תידרשו להשאיר פיקדון עד להחזרת האוזניות.


חניה
בקרבת הכניסה לתיאטרון ישנם מספר חניות לרכבי נכים המסומנות בצורה בולטת. באם הנך נזקק למקום לכיסא גלגלים, נא להודיע בטלפון: 08-6466657  שלוחה 1


באם הנך משתמש בקולנועית התיאטרון ידאג לשמור עליה בקרבת הסדרנים בכניסה לתיאטרון (לא ניתן יהיה להכניס את הקלנועיות לאולם). על מנת שנוכל להעניק לך שירות יעיל, מקצועי ומהיר - באם הנך נזקק לערכת שמע עבור כבדי שמיעה ו/או לכל פריט נגישות כזה או אחר –אנא ציין/י זאת במועד רכישת הכרטיס או הזמנת המקום על מנת שנוכל להקצות מקום נגיש ונוח באולם ולהכין מראש את הפריטים.

עבור לתוכן העמוד